Výkopové práce minibagrom

Medzi služby, ktoré realizujeme patria aj zemné a výkopové práce, prípadne rôzne úpravy terénov minibagrom.

Či už potrebujete

  • základy pre váš nový dom alebo objekt
  • kanalizáciu
  • drenáže
  • zavádzat inžinierske siete 

minibager je najlepšie riešenie.

Výhodou minibagrov sú ich rozmery, nakoľko vďaka tomu vedia okrem rozľahlých stavenísk pracovať aj v úzkych priestoroch. Vďaka tomu sú schopné pracovať aj tam, kam sa väčšie stroje nedostanú a preto ich využívame aj na finálne úpravy terénu.

vypokopove-prace-minibagrom
bager vykop matuskovo

Vďaka širokej škále vybavenia je možné využívať minibager okrem výkopových prác aj na demolačné, búracie práce.

Ak potrebujete odstrániť z pozemku staré betónové platne, zvyšky stavieb alebo potrebujete vykonať práce pod zaliatou plochou, minibager je ten správny výber.

Na práce používame minibager značky Kubota, ktorých kvalitné prevedenie s japonskou precíznosťou radí medzi špičku na trhu. Sú sprevádzané špičkovými a modernými technológiami, vďaka čomu je práca s nimi jednoduchšia a presnejšia.

Pôsobíme hlavne v okolí mesta Galanta, Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji, ale v prípade potreby prídeme po vzájomnej dohode aj ďalej.

Spolu s výkopovými a zemnými prácami ponúkame aj dovoz stavebných materiálov, prípadne odvoz zeminy a zvyskov po prácach vlastnými autami.

V prípade väčších stavieb alebo pri potrebe oveľa výkonnejšieho stroja používame aj JCB.

Cenník prác je vytváraný individuálne pre každého klienta, s ohľadom na jeho potreby. Vždy sa snažíme o klientovu maximálnu spokojnosť a radi pomôžeme aj s inými prácami pri realizácii zákazky.

Výkopové práce minibagrom